Władysławowo to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich. To tutaj w sezonie letnim najczęściej przyjeżdżają turyści, aby odpocząć i skorzystać z atrakcji, które proponuje to urokliwe miasto. Z uwagi na tak duże zainteresowanie tą miejscowością zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji wczasów, na przykład za pośrednictwem strony internetowej z noclegami.

Wypoczywając we Władysławowie na pewno warto odwiedzić tutejszy Ocean Park. W jednym miejscu możemy spotkać zwierzęta morskie i oceaniczne, pochodzące z różnych stref klimatycznych – od tropików po Antarktydę.  Dzięki precyzyjnemu oznakowaniu trasy zwiedzania każdy będzie mógł dotrzeć do wszystkich atrakcji. Podczas podróży oglądamy ryby i ssaki, a także zapoznajemy się z ciekawostkami na ich temat. Ocean Park można zwiedzać indywidualnie lub grupowo z przewodnikiem, który w interesujący sposób przekazuje informacje o prezentowanych zwierzętach. Ocean Park to również idealne miejsce na przeprowadzenie lekcji przyrody czy biologii. Bogate doświadczenie tutejszych przewodników w prowadzeniu prelekcji oraz zajęć o charakterze edukacyjnym pozwoli przyswoić dzieciom wiedzę w łatwy i przyjemny sposób. Na terenie obiektu można również zakupić pamiątki zarówno dla najmłodszych: pluszaki, breloczki, figurki, jak i dla starszych: plecaki, torby. Podczas zwiedzania warto zajrzeć także do Ocean Baru, gdzie można zjeść ciepły posiłek i spróbować morskich przekąsek. Dla dzieci dostępny jest również duży plac zabaw z trampolinami, huśtawkami i basenem kulkowym. Obiekt jest czynny od maja do września.

Spacer po dnie oceanu będzie fascynującą przygodą zarówno dla młodszych, jak i starszych turystów. Mamy bowiem okazję odbyć podróż w niedostępny, ukryty w głębinach mórz i oceanów świat.